Pokoje

POKÓJ 2-OSOBOWY TYPU COMFORT


"Komfortowy oraz przytulny pokój dla 2 osób na parterze. Często rezerwowany przez pary posiada całkiem oddzielne, niekrępujące wejście oraz miejsce z meblami ogrodowymi i grillem..."


zobacz pełny opis pokoju

POKÓJ 4-OSOBOWY TYPU STANDARD


"Przytulny pokój z łazienką znajduje się na piętrze, polecany dla rodziców z dziećmi oraz par. Istnieje możliwość przygotowywania ciepłych posiłków w pełni wyposażonej ogólnodostępnej kuchni."


zobacz pełny opis pokoju

POKÓJ 4-OSOBOWY Z TARASEM


NOWY, komfortowy oraz przytulny pokój z łazienką polecany dla rodziców z dziećmi lub par. Znajduje się na parterze i posiada oddzielne, niekrępujące wejście oraz miejsce z meblami ogrodowymi.


zobacz pełny opis pokoju

POKÓJ 4-OSOBOWY


"Komfortowy oraz przytulny pokój 4-osobowy z łazienką znajduje się na piętrze. Istnieje możliwość przygotowywania ciepłych posiłków w pełni wyposażonej ogólnodostępnej kuchni.."


zobacz pełny opis pokoju

POKÓJ 2-OSOBOWY


"Przytulny pokój z łazienką dla par znajduje się na piętrze, często rezerwowany ze względu na niską cenę. Istnieje możliwość przygotowywania ciepłych posiłków w pełni wyposażonej ogólnodostępnej kuchni."


zobacz pełny opis pokoju

Apartament


"Nowy, komfortowy oraz przytulny apartament dla 2-5 osób, składa się z pokoju dziennego oraz sypialni. Apartament posiada łazienkę z prysznicem, dostęp do Wi-Fi oraz monitorowane miejsce parkingowe na terenie posesji. Można korzystać z ogólnodostępnej kuchni."


zobacz pełny opis pokoju
Oferty specjalne Oferty specjalne
REGULAMIN | KONTAKT

ul. Kościuszki 98B, 57-350 Kudowa-Zdrój, telefon +48 696 902 876 , e-mail:


© 2016 Mizera Pokoje Gościnne www.mizerakudowa.pl