Regulamin

Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu Państwu spokoju i bezpieczeństwa.

ŚWIADCZYMY USŁUGI ZGODNIE ZE SWOJĄ KATEGORIĄ I STANDARDEM.

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 15.00 do 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Rezerwacja noclegu jest ważna jedynie po dokonaniu wpłaty zadatku. Na Państwa wpłatę czekamy do 3dni. Po tym czasie rezerwacja zostanie anulowana.
  Po dokonaniu rezerwacji personel obiektu dostarczy Państwu dane potrzebne do wykonania przelewu.
 3. Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu.
 4. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 5. Goście zobowiązani, są okazać właścicielowi swoje dokumenty, w celu umożliwienia mu dokonania zameldowania.
 6. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji.
 7. Prosimy dbać o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa przy korzystaniu z obiektu, utrzymywać obiekt w należytym stanie i pozostawić go w takim stanie z chwilą wyjazdu.
 8. Do obowiązków Gości należy pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem, ponieważ ten zakres czynności nie jest wliczony w sprzątanie końcowe.
 9. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.
 10. Prosimy o zamykanie wejścia do obiektu na klucz.
 11. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia w pokojach.
 12. Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłączanie światła oraz ZAMYKANIE OKIEN.
 13. Zwierzęta nie są akceptowane.
 14. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
 15. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 16. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.
 17. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.
 18. Wynajmujący jest do Państwa dyspozycji przez cały czas pobytu, nie ma jednak prawa bez zezwolenia wchodzić do wynajętego przez gościa pokoju, korzystania z jego osobistych rzeczy. Właściciel może wejść do wynajętego pokoju jedynie w przypadku zauważenia niebezpieczeństw zagrażających bezpieczeństwu gości lub w przypadku niestosowania się gości do obowiązującego regulaminu.
 19. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Pokoje Gościnne "Mizera"

Oferty specjalne Oferty specjalne
REGULAMIN | KONTAKT

ul. Kościuszki 98B, 57-350 Kudowa-Zdrój, telefon +48 696 902 876 , e-mail:


© 2016 Mizera Pokoje Gościnne www.mizerakudowa.pl